Enne kui sukeldud ajakirja lugemisse, on mul Sulle üks palve: kui vähegi võimalik, veeda sel aastal vähemalt osa pühadeajast perega. Olen alati pidanud perekonna olemasolu iseenesestmõistetavaks ning pole väga meelt heitnud, kui jõuludeks nende juurde ei jõua. Sel aastal olen otsustanud, et leian kohustuste kõrvalt aega ka kodus viibimiseks!
Aga nüüd Curarest. Tegemist on meie jõuluaja erinumbriga. Väljaanne on seekord eriliselt sisukas ning unejutte pead seega otsima teistest ajakirjadest. Käesolev number viib Sind reisile imeilusasse Sudaani, tutvustab patoloogia residentuuri ning arutleb ka tõsistematel teemadel nagu vaimne tervis ja
pühadehoroskoop.
Siinkohal annan teada, et ühtlasi on tegemist minu viimase Curare numbriga. Mantlipärijat käesoleval hetkel mul veel ei ole. Seega, armas lugeja, kui Sinus tekkis väike mõte, et see võiks olla midagi Sinu jaoks, siis võta kindlasti ühendust meie toimetusega! Ma loodan, et naudid ajakirja lugemist sama palju nagu mina olen nautinud selle tegemist. Ilusaid pühi ja olge hoitud!

PEATOIMETAJA Eneli Maranik

PEATOIMETAJA ASSISTENDID Maris Kluge, Kadri-Ann Parmas

KÜLJENDAJA Eva-Lotta Jürgenson

KEELETOIMETAJA Laura Jakobson

VEEBIHALDUR Kaarel Ernits

 

CURARE

Eesti Arstiteaduseüliõpilaste Seltsi ametlik häälekandja

eays.curare@gmail.com